Zawartość koszyka:

Szafa dziecka

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4  5      ›»  »»

1  2  3  4  5      ›»  »»

Każdemu rodzicowi zależy, aby ich maluch czuł się komfortowo niezależnie od pory dnia, pory roku czy miejsca, w którym przebywa. Nam zależy na tym, aby dostarczyć Wam produktów, jakich szukacie. Dlatego też przedstawiamy szeroką ofertę ubranek i bucików, wytworzonych z najwyższej jakości materiałów, komfortowych, by Wasz malec czuł się w nich wygodnie.

Oferujemy ubranka dla dzieci z organicznej bawełny, które zapewniają komfort ich noszenia. Stanowią także idealne ubranka dla alergików, wykonane są ze 100% organicznej bawełny, nie uczulają. Posiadamy w swojej ofercie także buciki dziecięce oraz kapcie dla dzieci w różnych rozmiarach, zarówno dla najmłodszych, noworodków i niemowlaków, jak i tych nieco starszych malców. Posiadamy również akcesoria dla dzieci takie, jak skarpetki, stroje kąpielowe dla dzieci, apaszki, czy czapeczki.

Nasz sklep oferuje ubranka dla dzieci producentów takich jak Frugi, Nanaf Organic, Naf Naf. Posiadamy w ofercie body dla niemowląt, piżamy dla dzieci, zarówno tych młodszych jak i tych nieco starszych, kaftaniki, spodnie dla dzieci dziewczęce i chłopięce. Znajdą Państwo u nas ubrania dla dzieci w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach. Posiadamy tuniki dla dziewczynek, t-shirty dla dzieci, koszulki polo chłopięce i dziewczęce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubranek i bucików wysokiej jakości, w których maluch będzie czuł się dobrze. Organiczne materiały, wygodne dla dzieci kroje oraz ciekawy design, to tylko z niektórych walorów dostępnych ciuszków.