Zawartość koszyka:

Lalki i akcesoria

Sophie de Vulli, Żyrafa Sophie w pudełku "timeless", 0+
75,05  zł79,00  zł
do 24 godzin
Ilość:

Sophie de Vulli, Żyrafa Sophie w pudełku "timeless", 0+


Żyrafa Sophie w eleganckim klasycznym pudełku "timeless" na prezent wraz z dyplomem w środku, który można spersonalizować.

Żyrafka Sophie narodziła się we Francji w dniu 25 maja 1961 roku, stąd jej piękne i zarazem mądre imię. Od tego czasu zyskuje sobie coraz więcej zwolenników na całym świecie. 

Pewnego słonecznego dnia Monsieur Rampeu, ekspert w pozyskiwaniu i przetwarzaniu soku roślinnego z drzewa Hevea, w procesie wirowego modelowania gumy używanej wówczas do wytwarzania zabawek , wpadł na pomysł stworzenia nowej egzotycznej zabawki -żyrafki! Zwierzątko niespotykane w sklepach z tradycyjnymi zabawkami, według projektu, wielkością i kształtem miało pasować do niemowlęcych rączek. Udało się! Zaprojektowana pół wieku temu Sophie, wygląda dokładnie tak samo jak w czwartek 25 maja, a więc w dniu oddania prototypu do produkcji.

Mamy szybko zorientowały się, że to zabawka idealnie zaprojektowana dla ich maleństw. Sophie okazała się wspaniałą towarzyszką zabaw stymulującą zmysły i wybawicielką w czasie ząbkowania. Sława małej Żyrafy Sophie rozprzestrzeniła się drogą pantoflową. Od tamtej pory kolejne pokolenia dzieci uwielbiały wsłuchiwać się w jej radosne popiskiwanie.

Żyrafa Sophie jest pierwszą zabawką na świecie, która stymuluje zmysły niemowlaka od pierwszych tygodni jego życia!

Jedwabiście miękki materiał, z którego wykonano żyrafkę Sophie przypomina nieco skórę Mamy i stymuluje fizjologiczne i emocjonalne reakcje, uspakajając dziecko.

Wzrok trzymiesięcznego niemowlęcia jest nadal ograniczony i może rozpoznawać jedynie duże kontrasty. Kontrastowe cętki żyrafki przyciągają uwagę i dostarczają wzrokowej stymulacji, przez co Sophie staje się szybko  znajomym dziecku przedmiotem.

Przyjemny dźwięk, wydawany przez Sophie  stymuluje słuch dziecka, a następnie pomaga mu w zrozumieniu przyczyny ściskania żyrafki i jego skutku (wydawanie dźwięków).

Zapach naturalnej gumy z drzewa Hevea czyni żyrafkę Sophie wyjątkową i łatwą do identyfikacji dla niemowlęcia.

Gryzienie i ciumkanie Sophie w buzi jest tak samo bezpieczne jak ssanie smoczka. Dodatkowo jej obła budowa oraz wiele łatwych do żucia części ciała (uszy, rogi, nogi), sprawiają, że Żyrafka jest świetnym antidotum na ukojenie dziecięcych dziąsełek podczas bolesnego ząbkowania.

Smukły kształt, niewielki rozmiar (18cm) oraz waga sprawią, że żyrafka zmieści się rączkach niemowlęcia.

materiał: guma z drzewa Hevea, rozmiar: 18 cm

Specyfikacja produktu

Wiek: 0-12 miesięcy, od urodzenia
Materiał: bez BPA , naturalny kauczuk
Płeć: dla chłopca, dla dziewczynki, uniwersalne
Funkcja: gryzaki, na prezent

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Sophie de Vulli

Sophie de Vulli to francuska firma oferująca zabawki dla dzieci. Każda z nich jest przemyślanie zaprojektowana i precyzyjnie wykonana. Marka ta, przede wszystkim słynie z uroczej, ręcznie wykonanej, wspomagającej rozwój malucha Żyrafki Sophie, która jest gryzakiem, piszczałką i grzechotką :) Zabawki marki Vulli są przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych - od niemowlaka do przedszkolaka oraz dla nieco starszych dzieci, a co najważniejsze zostały one odpowiednio dopasowane do rozwoju dzieci.