Zawartość koszyka:

Instrumenty muzyczne

Plan Toys, Klekotka Paw 12 m-cy+
29,00  zł33,00  zł
do 24 godzin
Ilość:

Szukasz idealnej zabawki dla roczniaka, który właśnie rozwija zręczność małych rączek i uwielbia robić hałas? Mamy coś specjalnie dla Was! To Plan Toys, Klekotka Paw 12 m-cy+. Śliczny paw, którym można klekotać będzie kolorowym uzupełnieniem kolekcji pierwszych instrumentów dla najmłodszych.

 

Drewniane, w pełni ekologiczne elementy pomalowane ekologicznymi farbami będą służyły Twojemu dziecku przez wiele godzin intensywnej zabawy i niewykluczone, że przekażesz ją w przyszłości kolejnym pokoleniom.


Sprawdź ją już dzisiaj!

 

Wymiary produktu: 5,8 x 10,2 x 9,4 cm

 

 
Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

Specyfikacja produktu

Wiek: 1-2 lat
Materiał: drewniane
Rodzaj: gryzaki i grzechotki, instrumenty
Funkcja: muzyczne, zręcznościowe
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Plan Toys to marka koncentrująca się na projektowaniu drewnianych zabawek. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów -  wykonywane są z drewna kauczukowego, malowane bezpiecznymi barwnikami, poszczególne elemenety łączone są nietoksycznymi klejami. Wykonane precyzyjnie, przy współudziale pedagogów i psycholgów, dzięki czemu są one atrakcyjne pod względem ekujacyjnym i dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym, którzy niepewnie chwytają pierwsze zabawki pomogą w rozwoju małej i dużej motoryki, stymulują narząd wzroku i słuchu, starszym pozwolą doskonalić swoje umiejętności oraz zaszczepią potrzebę zdobywania i poszerzania wiedzy. Wybierając dla dziecka zabawki z atestem potwierdzajacym ich bezpieczeństo - a produkty Plan Toys takie są - masz pewność, że Twoje dziecko otacza się zabawkmi najwyższej jakości.