Zawartość koszyka:

Opcje wysyłki i odbioru osobistego

PROMOCJA-przy przedpłacie na konto, przesyłkę paczkomatem lub kurierem Inpost nadamy na nasz koszt już przy przekroczenia kwoty 150 zł. Zapraszamy.

 

Opcje wysyłki i odbioru osobistegoKlient ma do wyboru trzy opcje dostarczenia towaru:

1. Odbiór osobisty

Warszawa - Ursynów, ul. Dembowskiego 17A (parę min drogi od stacji metra Stokłosy)

W dni powszednie od 8:00 do 18:00 jest możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie: Kidstyle, ul. Dembowskiego 17A, 02-784 Warszawa. Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą.  Telefon: 22 404 18 54

 

2. Kurier - zazwyczaj dostawa na drugi dzień roboczy po nadaniu, maksymalny czas dostawy: 2 dni. Przesyłki dostarczane są w godzinach pracy kurierów - zwykle między 9 a 17 i tylko w dni robocze.

Jeśli w tych godzinach nikogo nie ma w domu proponujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. W przypadku przesyłki kurierskiej prosimy wtedy o podanie nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

 

3. Paczkomaty-Inpost

 

 

Koszty przesyłki

 1. Dostawa gratis. Koszt przesyłki ponosi Sklep, jeżeli Klient składa zamówienie o wartości przekraczającej 250 zł brutto – przy przedpłacie na konto (płatność elektroniczna, kartą kredytową bądź przelewem). 
 2. Koszty przesyłki ponosi Klient, jeśli wartość jego zamówienia nie przekracza 250 zł brutto, o poniższej wartości:
  - Kurier Inpost
     ~ Przelew bankowy: 11,90 zł brutto
     ~ Payu: 12,90 zł brutto
   lub  ~​Za pobraniem: 14,90 zł brutto
 3. Przedstawione koszty dostawy dotyczą realizacji zamówień na terenie Polski.
 4. W przypadku odbioru osobistego  Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat bez względu na wartość zamówienia.

 

Zamówione produkty staramy się wysyłać w jak nakrótszym czasie.

Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów przez sklep, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze (czyli zamówienie złożone w soboty, niedziele oraz święta zostanie przekazane do realizacji w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym od pracy).


Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.