Zawartość koszyka:

Zabawki dla dzieci

Gra Edukacyjna Rodzinna, Farmer Rancho, od 7lat, Granna
59,38  zł62,50  zł
towar chwilowo niedostępny
Ilość:

Gra planszowa RANCHO to kontynuacja znanej i cenionej gry SUPERFARMER. 

RANCHO, którego autorem jest Michał Stajszczak, powstało, aby uczcić pamięć wspaniałego polskiego matematyka, profesora Karola Borsuka, i przypomnieć sukces HODOWLI ZWIERZĄTEK. Gra SUPERFARMER przygotowana w oparciu o ideę profesora podczas 15 lat obecności w Polsce i w wielu innych krajach świata zdobyła rzesze fanów. 
W rolę superfarmerów wcielały się dziesiątki tysięcy dzieci i dorosłych na całym świecie. 

Genialny pomysł profesora Borsuka polegał na wykonywaniu rzutów dwiema dwunastościennymi kostkami i tym sposobem rozmnażaniu zwierzątek występujących na nich. RANCHO wykorzystuje najlepsze elementy rozgrywki z klasycznego pomysłu, a przy tym zawiera więcej elementów i możliwości strategicznych. 

Rzucając dwunastościennymi kostkami, staracie się zarządzać hodowlą, a rywalizując na wspólnej planszy chcecie uczynić Wasze rancho najlepszym w okolicy. Macie do pomocy dzielne psy pasterskie, bo w pobliskim lesie na Wasze stada czyhają wilk i lis. 

 

 Grę Superfarmer wymyślił w 1943 roku jeden z najsłynniejszych polskich matematyków - profesor Karol Borsuk. Nazywała się wtedy HODOWLA ZWIERZĄTEK i była pomysłem profesora na ratowanie domowego budżetu w czasie wojny.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
– plansza 
– 96 żetonów zwierząt 
– 3 figurki dużych psów 
– 3 figurki małych psów 
– dwie dwunastościenne kostki 
– sześcienna kostka 
– kolorowe krążki 
– instrukcja

Pobierz instrukcję gry


Wiek: od 4-7 lat

 

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *