Zawartość koszyka:

Zabawki dla dzieci

Drewniany Chodzik z Ptaszkami, Plan Toys 10 m-cy+
379,05  zł399,00  zł
do 24 godzin
Ilość:

Każdy rodzic jest dumny, kiedy widzi jak jego malutkie dziecko zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Upartość i determinacja dzieci do szybkiego nauczenia się chodzenia nie mają granic. Aby ułatwić swojemu dziecku nieco to trudne zadanie, możesz podarować mu Drewniany Chodzik z Ptaszkami, Plan Toys 10 m-cy+.

Chodzik nadaje się dla dzieci od 10.miesiąca życia. Wykonany jest z drewna. W zestaw oprócz wózka, na którym dziecko będzie mogło podpierać się i chodzić, wchodzą także drewniane klocki oraz ptaszki. Oprócz tego, zmieści się do niego jeszcze kilka jego ulubionych zabawek.

Podaruj go dziecku już dziś i sam zobacz, jak szybko nauczy się chodzić!
 
Wymiary: 27,5 cm x 35,5 cm x 48,7 cm 
 
W naszym sklepie znajdziesz jeszcze inne chodziki dla dzieci.
 
Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

Specyfikacja produktu

Wiek: 1-2 lat
Funkcja: do ciągnięcia, do pchania, muzyczne
Materiał: drewniane
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Plan Toys to marka koncentrująca się na projektowaniu drewnianych zabawek. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów -  wykonywane są z drewna kauczukowego, malowane bezpiecznymi barwnikami, poszczególne elemenety łączone są nietoksycznymi klejami. Wykonane precyzyjnie, przy współudziale pedagogów i psycholgów, dzięki czemu są one atrakcyjne pod względem ekujacyjnym i dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym, którzy niepewnie chwytają pierwsze zabawki pomogą w rozwoju małej i dużej motoryki, stymulują narząd wzroku i słuchu, starszym pozwolą doskonalić swoje umiejętności oraz zaszczepią potrzebę zdobywania i poszerzania wiedzy. Wybierając dla dziecka zabawki z atestem potwierdzajacym ich bezpieczeństo - a produkty Plan Toys takie są - masz pewność, że Twoje dziecko otacza się zabawkmi najwyższej jakości.