Zawartość koszyka:

Gryzaki i grzechotki

Drewniana Grzechotka Ptaszek, Plan Toys 4 m-ce+
29,45  zł31,00  zł
do 24 godzin
Ilość:

Drewniane grzechotki szturmem powracają do niemowlęcych rączek. Są trwałe, ekologiczne i w pełni bezpieczne, dlatego rodzice starają się je wybierać znacznie częściej niż te plastikowe. Jeśli i Ty chcesz podarować swojemu maleństwu fantastyczną drewnianą grzechotkę, wybierz coś od Plan Toys.

 

Drewniana Grzechotka Ptaszek, Plan Toys 4 m-ce+ to nasza propozycja. Prześliczna, kolorowa, drewniana grzechotka z elementami materiałowymi pobudzi wszystkie zmysły Twojego maluszka jednocześnie rozwijając je. Ergonomiczny kształt, solidne wykonanie i wykorzystanie ekologicznych materiałów do produkcji sprawiają, że grzechotka jest w pełni bezpieczna.

 

Podaruj ją swojemu maleństwu już dzisiaj!

 
 
Wymiary: 3,5 x 7,9 x 7,2 cm.
 
 
 
Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

 

 

Specyfikacja produktu

Wiek: 0-12 miesięcy
Materiał: drewniane
Funkcja: gryzaki
Rodzaj: gryzaki i grzechotki
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Plan Toys to marka koncentrująca się na projektowaniu drewnianych zabawek. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów -  wykonywane są z drewna kauczukowego, malowane bezpiecznymi barwnikami, poszczególne elemenety łączone są nietoksycznymi klejami. Wykonane precyzyjnie, przy współudziale pedagogów i psycholgów, dzięki czemu są one atrakcyjne pod względem ekujacyjnym i dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym, którzy niepewnie chwytają pierwsze zabawki pomogą w rozwoju małej i dużej motoryki, stymulują narząd wzroku i słuchu, starszym pozwolą doskonalić swoje umiejętności oraz zaszczepią potrzebę zdobywania i poszerzania wiedzy. Wybierając dla dziecka zabawki z atestem potwierdzajacym ich bezpieczeństo - a produkty Plan Toys takie są - masz pewność, że Twoje dziecko otacza się zabawkmi najwyższej jakości.