Zawartość koszyka:

Zabawki dla dzieci

Drewniana Grzechotka Królik, Plan Toys 4 m-ce+
33,16  zł34,90  zł
do 24 godzin
Ilość:

Grzechotki powinny być kolorowe oraz powinny pobudzać jak największą liczbę dziecięcych zmysłów. Doskonale wie o tym producent ekologicznych zabawek dla dzieci w każdym wieku – firma Plan Toys, która stworzyła fantastyczną grzechotkę dla niemowląt.


To Drewniana Grzechotka Królik, Plan Toys 4 m-ce+ - kolorowa, posiadająca różne kształty w pełni dostosowane do malutkiej rączki Twojego maleństwa. Grzechotka podczas poruszania wydaje bardzo delikatne dźwięki, dzięki czemu podczas zabawy pobudzane są wszystkie zmysły Twojego maleństwa. To bardzo rozwijająca i pożyteczna zabaweczka, która po latach stanie się przemiłą pamiątką z czasów dzieciństwa.
 
Wymiary produktu: 6,2 x 6,2 x 7,8 cm
 
 
 
 
Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

 

Specyfikacja produktu

Wiek: 0-12 miesięcy
Materiał: drewniane
Funkcja: gryzaki
Rodzaj: gryzaki i grzechotki
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Plan Toys to marka koncentrująca się na projektowaniu drewnianych zabawek. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów -  wykonywane są z drewna kauczukowego, malowane bezpiecznymi barwnikami, poszczególne elemenety łączone są nietoksycznymi klejami. Wykonane precyzyjnie, przy współudziale pedagogów i psycholgów, dzięki czemu są one atrakcyjne pod względem ekujacyjnym i dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym, którzy niepewnie chwytają pierwsze zabawki pomogą w rozwoju małej i dużej motoryki, stymulują narząd wzroku i słuchu, starszym pozwolą doskonalić swoje umiejętności oraz zaszczepią potrzebę zdobywania i poszerzania wiedzy. Wybierając dla dziecka zabawki z atestem potwierdzajacym ich bezpieczeństo - a produkty Plan Toys takie są - masz pewność, że Twoje dziecko otacza się zabawkmi najwyższej jakości.