Zawartość koszyka:

Zabawki dla dzieci

Drewniana Gra w Boule, Plan Toys 4+
64,60  zł68,00  zł
towar chwilowo niedostępny
Ilość:

Boule to francuska gra dla całej rodziny, którą można zabrać na wakacje, do babci, do szkoły czy na przyjęcie z przyjaciółmi. Jej proste zasady wciągają nawet najbardziej oporne dzieci i ich rodziców. Już dziś możesz sprawić taką grę dla swojej rodziny, a wieczorna zimowa nuda zniknie jak ręką odjął!

 

Drewniana Gra w Boule, Plan Toys 4+przeznaczona jest dla całej rodziny z uwzględnieniem dzieci powyżej 4.roku życia. Składa się z drewnianych kul, które należy przemieszczać w określony sposób. Wszystkie elementy gry wykonane są z przetworzonego w ekologiczny sposób drewna kauczukowego, dlatego też są w pełni bezpieczne oraz niezwykle odporne na uszkodzenia. Naprawdę warto mieć tę grę w swoim domu!

 

Polecamy też inne drewniane zabawki marki Plan Toys dostępne w naszym sklepie.

 

Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

 

 

 

Specyfikacja produktu

Wiek: 3-5 lat
Materiał: drewniane
Rodzaj: gry
Funkcja: na prezent, zręcznościowe
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Plan Toys to marka koncentrująca się na projektowaniu drewnianych zabawek. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów -  wykonywane są z drewna kauczukowego, malowane bezpiecznymi barwnikami, poszczególne elemenety łączone są nietoksycznymi klejami. Wykonane precyzyjnie, przy współudziale pedagogów i psycholgów, dzięki czemu są one atrakcyjne pod względem ekujacyjnym i dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym, którzy niepewnie chwytają pierwsze zabawki pomogą w rozwoju małej i dużej motoryki, stymulują narząd wzroku i słuchu, starszym pozwolą doskonalić swoje umiejętności oraz zaszczepią potrzebę zdobywania i poszerzania wiedzy. Wybierając dla dziecka zabawki z atestem potwierdzajacym ich bezpieczeństo - a produkty Plan Toys takie są - masz pewność, że Twoje dziecko otacza się zabawkmi najwyższej jakości.