Zawartość koszyka:

Puzzle i domino

Djeco, Puzzle Króliki 2+
40,38  zł42,50  zł
towar chwilowo niedostępny
Ilość:

Puzzle z sympatycznymi królikami to propozycja dla najmłodszych. W kolorowym pudełku znajdziemy trzy śliczne układanki, składające się odpowiednio z 3,4 lub 5 elementów.

Puzzle wykonane są z wytrzymałego kartonu, a elementy odpowiednio duże, tak aby dawały się łatwo ułożyć przez niewprawne jeszcze dziecięce rączki.

Wiek:2+

Wymiary opakowania: 25,5 x 21,5 x 3,5 cm

 

Djeco została założona w 1954 roku i przejęta przez Frédéric Michel-Dales w 1989 roku. Od 1995 r. rozwija spójny i kompleksowy zbiór zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8, łączących dwie maksymy firmy: uwierz w siebie i baw się. Kolekcja Djeco obejmuje obecnie ponad 700 produktów, jest eksportowana do ponad 40 krajów i jest wystawiana na najbardziej wpływowych targach International w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Djeco jest obecny w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: Luwr i Quai Branly we Francji, ale również w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Djeco ma swą siedzibę w Rue des Grands-Augustins w Paryżu, stamtąd też pochodzą ludzie tworzący zespoły ilustratorów, projektantów i wynalazców. Ekipom kreatywnym Djeco przyświeca jeden cel: wzbudzić zainteresowanie dzieci i wzbogacić ich wyobraźnię.

Specyfikacja produktu

Wiek: 3-5 lat
Materiał: bez BPA , tekturowe
Płeć: dla chłopca, dla dziewczynki, uniwersalne
Funkcja: na prezent
Rodzaj: puzzle

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *