Zawartość koszyka:

Akcesoria dla dzieci

Chusta Tkana Bambusowa, M, Zmierzch, LennyLamb
247,67  zł260,70  zł
towar chwilowo niedostępny
Ilość:

Chusta Tkana Bambusowa, M, Zmierzch, LennyLamb to doskonały pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Można w niej nosić noworodki oraz starsze dzieci. Chusta jest zarówno przydatnym, jak i ładnym prezentem, z którego ucieszą się wszyscy rodzice.

Noszenie dziecka w chuście gwarantuje mu odpowiedni rozwój emocjonalny, ponieważ kontakt fizyczny z rodzicem w pierwszych miesiącach życia jest najważniejszy. Rodzice używający chusty nie odczuwają ciągłego zmęczenia spowodowanego noszeniem dziecka na rękach, mają możliwość wykonania domowych czynności jak ugotowanie obiadu, przeczytanie ulubionej książki czy posprzątanie mieszkania.

Chusta do noszenia dziecka jest produktem bezpiecznym zarówno dla rodzica, jak i dla maluszka. Dziecko przebywa w niej w naturalnym położeniu, a kręgosłup rodziców jest odciążony. Chusta sprawdzi się w wielu sytuacjach. Będzie często wykorzystywana w domu, jak i we wszystkich tych miejscach, do których dojazd wózkiem jest utrudniony. Produkt wykonany jest z dobrej jakości materiałów, które nie zawierają sztucznych i drażniących skórę barwników.

W naszej ofercie znajdziesz również inne wzory i rozmiary chust do noszenia a jeśli zastanawiasz się nad wyborem nosidła również chętnie pomożemy w doborze wzor i rozmiaru. 

Opis autorski. Kopiowanie zabronione. ekoMaluch, Copywrited©

Specyfikacja produktu

Kolor: niebieski, paski , różnokolorowy, różowy, szary, zielony, żółty
Rodzaj chust: Tkana
Materiał: bambus
Rozmiar: M (4,5-4,7 m)
Rodzaj: chusty

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *