Zawartość koszyka:

Na spacer

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4  5      ›»  »»

1  2  3  4  5      ›»  »»

Jesteście z maluszkiem wielbicielami spacerów i podróży? Jeśli tak, to doskonale wiecie, ile rzeczy jest Wam potrzebnych podczas tych krótszych i tych dłuższych wycieczek.

W tej kategorii znajdziecie akcesoria, dzięki którym każdy spacer, wyjazd, podróż będą bezpieczne, przyjemne i bezstresowe. Dzięki torbom, plecakom i walizkom w łatwy sposób spakujecie ubranka, zabawki i inne skarby maluszka. 

Znajdziecie tu również chusty do noszenia dzieci i nosidełka - idelane rozwiązanie podcas podróży. Nie zawsze jest w bagażniku miejsce na wózek dziecięcy, dlatego warto zaopatrzyć się w chustę (mamy dostępne marki LennyLamb, Polekont, Natibaby) czy nosidło ergonomiczne TULA. Wybierając któreś z tych rozwiązań, będziesz się cieszyć bliskością z maluchem, komfortem noszenia i "wolnymi rękami" :)

W naszej ofercie znajdziecie także wszelkie gadżety do samochodu i do wózka, których zadaniem jest zapewnić malcowi bezpieczną i atrakcyjną podróż. Znajdują się tu między innymi kolorowe zagłówki do fotelików, ochraniacze na pasy, zabawki - zawieszki czy zasłonki przeciwsłoneczne.

Sprawdź naszą ofertę i spraw, by wspólne podróże były niezapomniane :)